Tähemees mitmes televiisoris…

Ma ei tea mitmeid kordi seda küsimust olen kuulnud ? Jah tõesti digi ülemineku võlud kubismist pakatav pilt ja võimaluse puudumine, et saaksid mitmest telerist kanaleid jälgida.

Kui varem tuli kaabel tuppa, võtsid F-jaguri ja kenasti viisib kaablid erinatesse tubadesse, ei pidanud muretsema sellepärast, et naine tahab vaadata seebikaid, lapsed multikaid ja sina vormelit.

Aga võta näpust tuli digimaailm eks ennekõike selleks, et maksimaalselt raha küsida ja krüpteerimine mõnusaks muuta. See siililegi selge…

Vaatasin, et noh tahaks ikka mitmes teleris erinevat pilti näha…täiesti elementaarne soov ju või mis.
Tegin kõne, kuidas saaksin vaadata teises teleris ka ja kolmandas ka. Tuleb osta lisakaart: ütleme ausalt see 5 euri kuus lisatasu.

Kui nüüd tuua analoog veetoruga, ala sul tuleb sisse toru ja köögis mõõdikud, vannitoas jne. Sisuliselt peaksid renti hakkama maksma iga veetoru pealt. STOP mulle ei meeldi selline asi, sest elu näidanud, meil on müstiline hinnatõus nagu firmadesse sisse programmeeritud. St üks hetke 5 euri, teine hetk varsti 7 euri ja siis 10 jne

Ma ei taha lisakulusid, kui ma juba olen abonent, mis jama see olgu. Siis leidsin enda jaoks kaardijaguri, asi mis töötab täiesti valutult ja saan pilti mitmes televiisoris vaadata ning ei pea muretsema, et ei tea, kas kaardirendi hind jälle tõuseb.

Jah tõesti: jagur maksab ~ 149 euri; ehk 2 aastat kopikatega on tema tasuvusaeg… samas teada, et mu kaardirendi püsikulud ei tõuse.

Tavaliselt ma ostan müün ja parseldan äriga ei tegele, aga üks jagurikomplekt mul üle, kui keegi tahab seda osta, siis kirjutada stiigo<att>stiigo.com . Reegel lihtne, kes ees, see on ka lugeja peremees…

NB: piraatluseks saab seda kutsuda vaid siis, kui jagad kaarti nö ka naabrile, siis sa rikud otseselt teenuselepingut.

2 kommentaari to “Tähemees mitmes televiisoris…”

 1. Erik Says:

  mis selle tüki nimi on ja kust seda leiab?

  • tingmarprog Says:

   Tegemist on http://www.smartwi.net/ SmartWi II jaguriga. Kui huvi on, üks mul Tallinnasveel olemas 149€ (2 telekat), eelmised läksid ära nagu soojad saiad. Netis surfates ehk leiad veel parema hinnaga, mina sain nad ise 149€ hinnaga.

   Aga kui huvi on, kirjuta e-posti, augustis tulen Tallinna, saaksin näidata.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: