domeeni aastatasuks määrati 285 krooni

.ee-domeeni aastatasuks määrati 285 krooni

Vähe sellest, et meil hosting kirves ja ahistatakse mingi vanamoelise kettamahuga, siis on ka domeenitasu kirves. Sest .com aastatasu on 70-80 eeku, .eu oli vist 125 eeku.

4 kommentaari to “domeeni aastatasuks määrati 285 krooni”

 1. andris Says:

  Pane tähele, et tegu on hinnaga registripidajatele. Tegelik hind tuleb tõenäoliselt veidi kallim, kuna registreerija tahab ka oma osa saada. Näiteks .COM hind eesti pakkujate kaudu (virtuaalteenuste majutajad, kellest tõenäoliselt saavad .EE registreerijad) on umbkaudu 150.-, samas kui suvaliselt USA pakkujalt saab selle kätte 50 krooni odavamalt. Nii et .EE hind võib täiesti vabalt tulla pigem 325-350 vahemikku, kui et “omahinnaga” 285.

  • tingmarprog Says:

   Mul USAs domeen, 70 eeku aasta ning 1 TB kettamahtu ja 500GB andmemahtu ning selle hind ka 80-90 eeku kuus :))) Ma ei saa aru, miks kuradi pärast peavad meie asjad nii kallid olema, siis räägime mingist IT riigist. .ee aadress pole küll selline väärtus, et tema peaks nii kallis olema ning selle haldus kohe ei maksa küll niipalju.

 2. JK Says:

  Tee Eestis oma hostingu firma, vaata palju mahte siis klientidele pakkuda saad ja mis hinna eest. Good luck meie väiksel turul.

  • tingmarprog Says:

   Aga ma ei tee, sest ma näen, et turul on täielik ülepakkumine, äriliselt täiesti mõttetu. Meie turul võikski olla vähem pakkujaid, see eest nad võiksid jõuda arenenud Lääne maailma tasemele, nii mahtudelt kui hinnalt.

   Mina kasutasin hääletamist jalgadega, sest ma tõesti ei ole raha peale vihane. Hetke kalkulatsioon näitas 2300 kroonist kokkuhoidu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: