nonii natuke tööst ja maja ehitusest

Alustan pihta viimasest, kahjuks see aasta vundamenti ei vala, natuke kurbust tekitab, paljud halvad asjaolud tulid peale.

Aga, mis minu tekitas masendust on see, et elektrikud ja ehitajad juba hakanud “jumala staatusesse” astuma. Mul Pärnus nüüd EE kilp olemas ja mul ajutine olemas, isegi maakaabel veetud. Vaja üks paber täita elektriku poolt ja kaablid sinna külge ühendada: maksimaalselt on 30 min tööd….Võtsin siis ette kataloogi hakkasin Pärnu elektrifirmasid läbi helistama, aga oh üllatust, nad pole üldse sellest tööst huvitatud. Pakkusin, et noh 1800 eeku kohe kätte, töö tehtud,,,aga üllatus, mind saadeti pikalt. Ma nagu mõtlen, mis loogikaga firmad mõtlevad, kui maja elektrit hakkan paigaldama, siis nad kaotavad tulevikus kliendi, sest ma ei ole enam neist huvitatud. Selline rõve IT mehe täpsus, kirjutan üles firmad, kellega mitte tegemist enam teha ning mainin seda ka tuttavatele.

Kas tõesti aasta pärast (2008 sept näiteks), kus buum vaibunud, samamood siristatakse väikeklientide peale….eks aeg näitab….

——————-

Kui tööst rääkida, siis sain valmis indeksite süsteemi ja nüüd ka otsingute normaliseerimissüsteemi selle peale. Minu Alfa testid näitasid, et asi töötab hästi.
Eks järgmine hetk on see, kuidas turg seda toodet vastu võtab.

Üksinda karm selliseid koode kirjutada !

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: